Bosna Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


najcitaniji bh. internet forum
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Vas idealan momak?

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Zanchy
Admin
Zanchy


Broj komentara : 47
Join date : 2008-05-19
Mjesto : Sarajevo

Vas idealan momak? Empty
KomentarNaslov komentara: Vas idealan momak?   Vas idealan momak? I_icon_minitimeSat Jun 14, 2008 3:33 pm

Vas idealan momak?Sta treba posjedovati da bih vas ocarao?
Na vrh Go down
https://bosnaforum.forumbo.net
m_e_a

m_e_a


Broj komentara : 2
Join date : 2008-06-06
Age : 43
Mjesto : Sarajevo

Vas idealan momak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vas idealan momak?   Vas idealan momak? I_icon_minitimeSun Jun 15, 2008 3:29 pm

Zanchy (citat):
Vas idealan momak?Sta treba posjedovati da bih vas ocarao?
sorry, ja vec zapazila neku gresku (bih). vjerovatno si mislio sta treba posjedovati momak da bi nas ocarao. citajuci, pomislila sam na to sta ti treba da posjedujes da bi nas ocarao. ali ni to nije lose Very Happy
imam vec jednog idealnog, za mene idealnog Wink ima sve sto meni treba, mada ja imam mnogo vise sto njemu treba. ali et, opet ga volim Very Happy
Na vrh Go down
lodacha

lodacha


Broj komentara : 10
Join date : 2008-06-19

Vas idealan momak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vas idealan momak?   Vas idealan momak? I_icon_minitimeThu Jun 19, 2008 5:01 pm

Pa kao da je to toliko vazno ako je slucajno pogrijesila,a i ispravila je gresku.
Na vrh Go down
m_e_a

m_e_a


Broj komentara : 2
Join date : 2008-06-06
Age : 43
Mjesto : Sarajevo

Vas idealan momak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vas idealan momak?   Vas idealan momak? I_icon_minitimeSat Jun 21, 2008 8:24 pm

lodacha (citat):
Pa kao da je to toliko vazno ako je slucajno pogrijesila,a i ispravila je gresku.
pa nista lose nisam mislila ako sam ukazala na gresku Exclamation
joj, uvijek se neko nadje da nesto komentarise, a ne tice ga se Evil or Very Mad Twisted Evil
a i greska nije ispravljena, pa je komentar bilo kakav suvisan
Na vrh Go down
Sponsored content





Vas idealan momak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vas idealan momak?   Vas idealan momak? I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Vas idealan momak?
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosna Forum :: ZABAVA :: Ljubav & Sex-
Idi na: